Adonit Wireless Charging Stand

Гарантiя


Чи можна заряджати смартфон горизонтально?

Так, можна зарядити смартфон горизонтально. Будь ласка, не забудьте вирівняти зону бездротової зарядки смартфона з бездротовою підставкою для швидкого заряджання.


Чи можна використовувати смартфон під час його зарядки?

Так, ви можете використовувати ваш смартфон під час його зарядки. Спробуйте під час зарядки переглядати відеоролики, фільми або перевіряти рецепти на кухні.


На що вказує світлодіодний індикатор на Wireless Fast Charging Stand?

Зелене світло: вказує, що пристрій активно заряджається, коли перебуває в зоні бездротової зарядки.

Зелений миготливий індикатор: указує, що пристрій не заряджається належним чином.

Будь ласка, знову підключіть USB-кабель, видаліть всі сторонні предмети між смартфоном та бездротовою зарядкою (наприклад, метал / монети / металеве чужорідне тіло) і розмістіть смартфон на бездротову зарядку в відповідному місці.

Як включити швидку зарядку на Wireless Fast Charging Stand?

Щоб увімкнути швидку зарядку, скористайтеся адаптером Adonit Wireless Fast Charging Adapter. Якщо ви вирішили використовувати інший адаптер, переконайтеся, що адаптер змінного струму має мінімальний вихід 2A і підтримує QC2.0 або вище.


Чи можна використовувати інший кабель USB, а не кабель, який постачається з Wireless Fast Charging Stand?

Різні кабелі можуть мати різні характеристики. Щоб забезпечити швидкість зарядки, ми настійно рекомендуємо заряджати кабелем, що входить до комплекту поставки. Кабелі довжиною більше одного метра можуть також зменшити ефективність зарядки.


На якій швидкості зарядиться смартфон?

iPhone 8/8 plus / X / Xs / Xs max / XR заряджатиметься на швидкості 7,5 Вт за допомогою адаптера QC 2.0 / 3.0 / 4.0. Тільки 10Вт Qi специфічні Android пристрої з адаптером QC 2,0 / 3,9 / 4,0 будуть заряджатися на швидкості до 10 Вт. Якщо пристрій не підтримує швидку бездротову зарядку, Adonit Wireless Fast Charging Stand забезпечить до 5 Вт для безпечних стандартних швидкостей бездротової зарядки.


Як усунути неполадки, якщо пристрій не заряджається на Wireless Fast Charging Stand?


Ще є запитання?

Напишіть нам на adonit.ukraine@gmail.com і ми будемо раді надати вам допомогу.