Гайд від Adonit: як вибрати стилус?
Друзі, ви звісно ж пам’ятаєте той час коли резистивні екрани наших пристроїв реагували на натиск і такий предмет, як стилус відмінно і точно з цим справлявся. Змінився час, і з приходом сенсорних екранів потреба в стилусах відпала. Але стилуси зовсім не пішли з ринку техніки, а навпаки: модернізувались і стали професійними аксесуарами для художників, ілюстраторів, журналістів і просто для тих, хто оцінив зручність від роботи з електронним пером. А переваги й справді вагомі. По-перше, дизайн і форма стали неперевершеними. Їх приємно брати на будь-який діловий захід, просто кинув в кишеню чи приєднав магнітом до корпусу планшета. По-друге, в роботі вони стали більш дружніми. При використанні спрацьовує блокування екрану, що створює приємний досвід роботи. І ще купа крутезних функцій, які можна підібрати окремо відповідно вашого особистого попиту. По-третє, більшість з них стала співпрацювати з усіма типами сенсорних екранів пристроїв.
Різновиди стилусів
Серед різноманітності моделей стилусів сьогодення дуже просто розгубитися при виборі. Давайте розглянемо основні, що допоможе нам розпочати краще орієнтуватися в них. І стилуси марки Adonit найкращим чином підійдуть для цього прикладу, адже саме ця марка має широку лінійку стилусів під персональні професійні потреби.
Перш за все, стилуси розрізняються за сумісністю. Різні операційні системи, різні типи сенсорних екранів. Зараз стилуси Adonit діляться на 5 великих груп: для iPad нових поколінь (починаючи з 2018 року), для iPad старих поколінь (до 2018 року), для iPhone, для Android та для Windows Surface.
За типом накінечника:
- Pixelpoint - стилуси з особливою технологією ідеального накінечника розміром 1.9мм. Він точно керує лінією на екрані. Завдяки цьому ви гарантовано отримаєте повний контроль над процесом малювання.
- Fine Point - ще більш тонке перо, всього 1мм! Одна з новіших технологій Adonit, яка спрямована на точність. Стилуси з FinePoint накінечником краще працюють з новими пристроями. Вибір на стилуси цього типу падає саме художників, хто оцінить такий натуральний стиль творення ліній та записів.
- Дискові - стилус на кінці якого знаходиться невеликий прозорий диск. Навіщо цей диск потрібен. Саме перо стилусу надтонке і екран не розпізнає його, а диск створює додатковий опір, завдяки якому стилус починає розпізнаватися пристроєм. Тому, ви отримуєте тонкі і точні, рівні лінії. А так як диск прозорий, то ви з легкістю побачите як малюєте і куди становиться перо на екрані. Такі стилуси підходять для повсякденних замальовок і записів в блокноті.
- Гумові або сітчасті - ще один різновид пера. Його накінечник індивідуально створений з гуми або спеціальної тканини, щоб не дряпати екран пристрою і не залишати слідів від щоденного використання. Це самий базовий стилус, якій подходить для таких базових завдань, як керування сенсорним пристроєм, набор тексту, ігри.
За типом підключення:
- Активний - ручка, що включається за допомогою кнопки на корпусі стилуса та підключається до додатку для використання спеціальних функцій, таких як, Palm Rejection. Такі стилусу прийдуться до смаку тим, хто займається малюванням, не залежно від рівня: початківець або професійний художник. Для перших підійдуть моделі: Dash, Note, Snap, а другим слід звернути увагу на моделі Note Plus, Pixel або Pixel Pro.
Серед активних також можно виділити підгрупи за функціями, які стилуси виконують, та за наявністю кнопок швидкого доступу на корпусі. Тут треба обирати лише на свій смак, та дивлячись для якіх цілей ви обираєте стилус.
- Пасивний - стилус без акумулятора. Підходить для початківців та базових завдань - керування додатками, записи в нотатках, скетчі (моделі Adonit Mark, Adonit Mini, Adonit Pro).
Як вибрати стилус
Якщо ви стоїте перед вибором стилуса, то перше на що треба орієнтуватися - мета вашої покупки. А для цього дайте собі відповідь на питання: для чого я купую стилус? Ілюстратор, художник - для малювання, журналіст - для швидких записів та запису аудіоінтерв’ю або повсякденно під нотатки чи замальовки. Відповідно до ваших потреб, ви можете визначитися із критеріями вибору.
При виборі стилуса для планшета чи для смартфона особливу увагу приділіть наступним критеріям:
- На якій операційній системі працює планшет? Чи сумісний стилус з нею?
- Які функції має виконувати стилус? Що ним будете робити?
- Чи зручний дизайн електронного пера? Перо стилуса можна міняти чи ні? Якщо ні, то як надовго вистачить стилуса?
- Стилус активний чи пасивний? Як довго він буде працювати від одного заряду, час зарядки?
Отже, обираючи стилус для професійної чи повсякденної робити, віддайте перевагу Adonit і ви гідно оціните комфорт і естетику аксесуару. Серед моделей стилусів ви зможете знайти електронну ручку будь-якого типу для будь-яких потреб. Гарантія на стилуси Adonit складає 12 місяців.
Ще є запитання?
Напишіть нам на adonit.ukraine@gmail.com і ми будемо раді надати вам допомогу.